Rychlý kontakt

E-mail:

Alsafloor 2019 (S1)

Platnost od 22.4.2019

Tradiční alsaský výrobce laminátových podlah Alsapan Flooring založený v roce 1992 patří po spojení se společností EPI mezi největší evropské výrobce podlah. Neustále zdokonalovaný sortiment inovativních povrchových úprav a krásných dezénů získal v Evropě velké uznání. S pověstným francouzským citem pro krásno přichází Alsafloor každoročně s nadčasovou kolekcí kvalitních moderních laminátových podlah.

Soubory ke stažení

Alsafloor – laminátová podlaha splňující nejvyšší nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách, v zátěžových třídách AC4/32, AC5/33, nově AC6/33, je vyráběna v tloušťkách 7 mm s licenčním zámkem UNILIN, v tloušťkách 8 a 12 mm s novým zámkem Zip´n´go. Lamely jsou vyráběny z HDF desky se zvýšenou odolností proti vodě. Díky vylepšené konstrukci všech řad  Alsafloor od roku 2014 přichází se zvýšenou odolností proti otěru: Clip 300 zvyšuje odolnost z AC3 na AC 4, zátěžová třída se posouvá na střední komerční zátéž 23/32. U všech řad řady tl. 8 mm se posouvá na odolnost proti otěru AC 5, zátěžová třída se posouvá na nejvyšší komerční zátéž 23/33. Řady tl.12mm mají nově odolnost proti otěru AC6 a zůstávají v zátěžové třídě nejvyšší komerční zátéž 23/33.

CREATIV´ BY Alsapan - nová kolekce roku 2016 dokládající kreativitu vývojářů společnosti Alsapan. Čtyři vybrané dekory v sedmi rozměrových řadách umožňující doposud nemožné variace - pokládku do rybiny, do žebříku, mixy 2 - 3 šířek v kombinaci žebříkovou pokládkou, kombinace s vloženými kovovými prvky - to vše otvírá Vám umožňuje vytvořit opravdu unikátní interiér podle Vaší představivosti a kreativity...

Zobrazit klasickou verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz