Rychlý kontakt

E-mail:

Marmoleum 2020

Platnost od 1.5.2020 - S2

Marmoleum®, hlavní značka linolea společnosti Forbo, reprezentuje univerzálnost, a to jak v možnosti použití, tak v barvách a designu. Tato přírodní krytina je mimořádně odolná a nabízí tu nejekologičtější volbu v segmentu pružných podlahových krytin. .

Soubory ke stažení

Přírodní vítěz! Linoleové produkty společnosti Forbo Flooring se značkou Marmoleum jsou přírodní podlahové krytiny spojené s udržitelností, odolností, vysokou kvalitou a inovativním designem. Produkty Marmoleum nabízí řešení pro doslova jakýkoliv typ použití. Objevte univerzální svět krytiny Marmoleum s více než 300 barvami a více než 12 různými strukturami, které jsou k dispozici ve formě pásů a modulárních dílců.

Všechny krytiny Marmoleum® nyní mají Topshield2, dvouvrstvou povrchovou úpravu vytvrzenou UV zářením, která zajišťuje dlouhodobé udržení krásného vzhledu, což vede k nejnižším nákladům na vlastnictví po celou dobu životnosti krytiny.

Přírodní suroviny
Marmoleum je přírodní produkt vyrobený z 97% z přírodních obnovitelných surovin. 70% z nich je rychle obnovitelných a zároveň 43% obsahu je recyklovaného. Základními surovinami používanými pro výrobu krytiny Marmoleum® jsou lněný olej získaný ze semínek lnu, dřevitá moučka z kontrolovaných lesů a jutová textilie, přírodní materiál, na který je linoleum lisováno.

Přirozené prostředí
Co činí Marmoleum® jedinečným, je fakt, že je vyrobeno výhradně ze surovin, získaných z jejich přirozeného prostředí, kde rostou a obnovují se, často během jediného roku. Juta a len jsou jednoleté rostliny, které mohou být sklízeny stejně jako pšenice nebo kukuřice. Získávání pryskyřice je nepřetržitý proces, zatímco dřevitá moučka - odpad z dřevozpracujícího průmyslu - pochází z evropských lesů. Vápenec se v přírodě vyskytuje hojně.

Biologicky odbouratelné
To vše činí z krytiny Marmoleum® přírodní podlahu, která po třiceti a víceletém životním cyklu může začít úplně od začátku. Marmoleum® může být sešrotováno, protože je biologicky odbouratelné. Jinou alternativou je jeho spálení, které vytvoří vyšší energetickou hodnotu a větší tepelnou energii, než je spotřebována při jeho výrobě. To ukazuje uzavřený životní cyklus, užitečný pro životní prostředí.

Zobrazit klasickou verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz