Rychlý kontakt

E-mail:

Quick Step Livyn 2020

Platnost od 15.4.2020 

Soubory ke stažení

Proč si zamilujetenové luxusní vinylové podlahoviny Livyn...

 

Nové vinylové podlahoviny Quick-Step

Dokonale přirozený vzhled

Extra matná povrchová úprava, nádherné povrchové struktury a dokonale sladěné drážky činí z podlah Livyn nejpřirozenější vinylové podlahy, jaké byly kdy navrženy. Jsou měkké a příjemné, a proto je radost po nich každý den chodit, dokonce i naboso.

Nové vinylové podlahoviny Quick-Step

2 kolekce, 20 nových designů

Vyberte si svou oblíbenou podlahu z 20 designů a 2 kolekcí obsahujících prkna (Balance) i dlaždice (Ambient). Každá z těchto podlah vyzařuje jedinečný charakter díky oživujícím reálným detailům, nádherným povrchovým strukturám a fascinujícím barevným variacím.

Nové vinylové podlahoviny Quick-Step

Vynikající odolnost proti skvrnám a poškrábání

O podlahy Livyn je velmi snadné pečovat – vyžadují jen jeden produkt na veškerou údržbu. Je tomu tak díky naprosto nepropustné povrchové vrstvě s technologiemi Stain Guard a Scratch Guard. Ta zajišťuje úplnou ochranu před škrábanci, skvrnami a špínou.

Nové vinylové podlahoviny Quick-Step

Rychlá a snadná instalace

Instalace nové podlahy Livyn je rychlejší a jednodušší než kdy dříve. Nový zacvakávací systém Uniclic Multifit pro Livyn je snadný, rychlý a trvanlivý. Jeho rozevírací technologie zaručuje mimořádnou pevnost díky vertikálnímu a horizontálnímu zamykání zacvakávacího systému.

 

Zobrazit klasickou verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz