Rychlý kontakt

E-mail:

Wicanders, Hydrocork 2019

Platnost od 17.4.2019 - S1

Vinylové podlahy Wicanders mají vždy něco navíc. Ať se to týká nádherně propracovaných dekorů, vysoké kvality zpracování, certifikované zdravotní nezávadnosti na ftaláty či formaldehydy, tak širokou nabídkou dekorů v několika řadách. Tyto podlahy jsou oproti konkurenci navíc opatřeny nejmodernějšími ochrannými nanolaky, prodlužující brilantní vzhled podlah.

Soubory ke stažení

Vinylové podlahy Wicanders HydroCork

Hydro Cork - úžasný krok v podlahových krytinách

Vinylové podlahy Hydro Cork jsou novinkou společnosti Wicanders. Představují nejnovější krok v podlahových plovoucích krytinách.

Jedná se o plovoucí podlahovinu, jejíž tloušťka dosahuje pouze 6 mm a lze ji snadno položit na téměř všechny stávající povrchy. Proto je ideální volbou při řešení různých rekonstrukcí.

Hydro Cork deska je odolná vůči vodě, proto v případě jejího vystavení působení vody nenabobtná. Z tohoto důvodu je vhodná i do koupelen či jiných vlhkých prostor.

Nejnovější technologie Corktech vytváří inovativní základní desku z voděodolného a neuvěřitelně stabilního korkového kompozitu při zachování jeho pevnosti a bezkonkurenčního komfortu.

Systém Pressfit – revoluční kompresní systém, který plně využívá úžasných vlastností korku – pružnost, ohebnost a stlačitelnost, které fungují přesně jako korkové zátky.

Složení Hydro Corku dle jednotlivých vrstev:

  • Ochranná nášlapná vrstva s reliéfní texturou (0,55 mm) – snadná údržba a extra otěruvzdorné
  • Potištěná fólie s vysokým rozlišením – dekorativní vrstva
  • Pevná vinylová vrstva (1,2 mm) – základní vrstva
  • Kompozitové jádro z aglomerovaného korku se systémem Pressfit (3 mm) – omezení kročejového hluku, teplo, pohodlí a voděodolnost
  • Vinylová podkladová vrstva (1,2 mm) – strukturální vyrovnávací vrstva

Podlahy Hydro Cork jsou vhodné na podlahové vytápění, mají rozměrovou stabilitu, reálný vzhled a záruční dobu 25 let pro domácnosti a 15 let pro komerční prostory.

Kolekce podlah Hydro Cork vám nabízí 4 dekory s jemnou strukturou a 8 dekorů se synchronizovanou strukturou.

Vinylová plovoucí podlaha Wicanders 32

Jedinečný kročejový komfort a útlum hluku přenášeného do konstrukce podlahy, který je důsledkem dvojité integrované korkové vrstvy.

Vinylcomfort podlahy patří do skupiny tzv. DESIGN PVC podlahových krytin se zámkovým spojem CORKLOC, který umožnuje snadnou pokládku. 
Významně zlepšují vnímání přírodních motivů podlahových krytin z PVC. Tyto podlahy se svojí výjimečností - další integrovanou vrstvou korku - odlišují od tradičních vinylových podlah.
 
Vlastnosti korku poskytují pohodlí uživateli zvlášte v oblasti tepelného a zvukového komfortu. Vybírat mužete z variant s dřevěným dekorem nebo s mramorovým dekorem. 
Tyto podlahy jsou vhodné do domácnosti a do komerčních prostor s nízkou zátěží 32. Naleznou uplatnění všude v domácnosti od dětských pokojů pro hotelové pokoje a kanceláře.
 

Vinylová plovoucí podlaha Wicanders Decolife 31
 
Vám nabízí
Unikátní design díky velkoformátovému tisku vzoru (vzor se opakuje méně často)
Jedinečný kročejový komfort a útlum hluku přenášeného do konstrukce podlahy, který je důsledkem dvojité integrované korkové vrstvy
Příjemný pocit z užívání podlahy, který podlaha poskytuje díky svým izolačním a tepelným vlastnostem
Rychlou a snadnou pokládku, osvědčený zámkový systém Corkloc
Zdravotně nezávadné materiály – ani pojivo použité k výrobě korkové podložky neobsahuje žádné zdraví škodlivé formaldehydy
 
Popis vrstev podlahy DECOLIFE
1- Odolný a snadno udržovatelný povrch
2- Moderní design vinylové vrstvy
3- Integrovaná korková deska o vysoké hustotě působí jako perfektní zvuková izolace
4- HDF deska se zámkovým spojem Corkloc
5- Integrovaná korková podložka

Zobrazit klasickou verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz